Infektuar: 4512
Shëruar: 2156
Vdekur: 97
Genta Ismajli vjen atraktive në imazhet e reja nga fotosesioni i fundit

Genta Ismajli vjen atraktive në imazhet e reja nga fotosesioni i fundit

Showbiz November 08, 2019 - 18:36
Detajet

Genta Ismajli vjen atraktive në imazhet e reja nga fotosesioni i fundit

Ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni i ri.

Këngëtarja, përmes këtij seti fotografik erdhi krejtësisht ndryshe, madje fansat mezi e njohën nga ndryshimi drastik.

Së fundi, ajo pozoi e veshur me një palë pantallona të zi e këmishë të bardhë dhe dukej shumë elegante.

Për ndryshe, Genta ka paralajmëruar rikthimin me një projekt të ri muzikor, në bashkëpunim me një artist të njohur turk.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Like XO.

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me.

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on