Infektuar: 3178
Shëruar: 1824
Vdekur: 64
Pushimet e Erjona Sulejmanit: Nga pozat me bikini deri në ‘topless’

Pushimet e Erjona Sulejmanit: Nga pozat me bikini deri në ‘topless’

Showbiz June 25, 2019 - 15:44
Detajet

Ajo u bë e njohur si bashkëshortja e reprezentuesit shqiptar të Zvicrës, Blerim Xhemajli.

Bëhet fjalë për Erjona Sulejmanin, e cila kishte bërë bujë të madhe në mediat italiane duke thënë se futbollistët nuk janë të mirë në shtrat.

Kjo kishte dërguar deri tek shkurorëzimi i çiftit pas disa vitesh martesë, ku kanë edhe një djalë të pagëzuar me emrin Luan.

Ajo tashmë po vazhdon të shijojë jetën si një beqareshë dhe është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video të ndryshme.

Së fundi, modelja po qëndron për pushime në plazhet fantastike spanjolle të Ibizas teksa po sjell edhe fotografi në llogarinë personale në Instagram.

Më poshtë janë disa prej fotove të zeshkanes të marra jo vetëm në Spanjë, por edhe në Itali e Shqipëri. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#arrostita #erjonasulejmani ë ë

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on