Këto janë çmimet marramendëse që Emina Cunmulaj shpenzon në veshje

Këto janë çmimet marramendëse që Emina Cunmulaj shpenzon në veshje

Showbiz qershor 24, 2019 - 21:47
Detajet

Emina Cunmulaj është modele e cila jeton dhe vepron në SHBA, paraqitja e saj në organizime të ndryshme vazhdon të komentohet ende nga mediat rozë, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja arrinë të rrëmbej vëmendjen me stilin e saj të veshjes të cilin jo gjithkush mund ta posedojë për arsye të çmimeve të larta.

Në një ‘event’ të organizuar në Moncao këngëtarja kishte marrë pjesë me një fustan të dizajnuar nga kreatorja italiane Alberta Ferreti i cili ka një çmim hiç më të vogël se 2970 euro, më poshtë mund t’i shihni edhe disa nga çmimet marramendëse të veshjeve të Eminës. 

Image
Image