Befason Ledri Vula me atë që e ka në shtrat (FOTO)

Befason Ledri Vula me atë që e ka në shtrat (FOTO)

Showbiz nëntor 20, 2018 - 09:20
Lexo Detajet

Ledri Vula është një person që i do shumë kafshët.

Familja Vula në familje e kanë mirëpritur edhe qenin e tyre të cilin ka kohë që e mbajnë dhe kujdesen për të, shkruan lajmi.net.

Xheraldina Vula shpesh publikon foto në Instagram me të dhe shihet se ia kushton mjaft shumë kohën.

E kohën e lirë edhe Ledri Vula e kalon me qenin e tyre, madje lozë me të në shtrat. Këtë e bëri të ditur nëpërmjet publikimit të disa imazheve në Instastory.

Image