Aktori Fatos Kryeziu e prezanton familjen (FOTO)

Aktori Fatos Kryeziu e prezanton familjen (FOTO)

Showbiz nëntor 13, 2018 - 13:15
Lexo Detajet

Është njëri nga aktorët e njohur shqiptar, që me rolet e tij ka bërë shumë njerëz ta duan.

Fatos Kreziu i njohur sidomos për rolin e Labinotit në serialin “Kafeneja Jonë” është shumë aktiv në rrjetet sociale.

Së fundi, ai ka publikuar një imazh ku shihet së bashku me bashkëshorten e tij dhe vajzat.

“Mjess” kishte shkruar ai duke iu uruar mirëmëngjesi adhurueseve të tij.

Ndryshe, familja e Fatosit duken shumë bukur.

Image