Përflitej se janë ndarë, Tuna në këtë mënyrë tregon se ‘çmendet’ për Patrisin

Përflitej se janë ndarë, Tuna në këtë mënyrë tregon se ‘çmendet’ për Patrisin

Showbiz shtator 24, 2018 - 17:12
Lexo detajet

Udhëtimet e Patrisit në Japoni për angazhime profesionale nuk kanë shërbyer vetëm për tregimin e talentit të tij. Për publikun është bërë edhe një gjë e ditur, se ai dhe Tuna janë marrëzisht të dashuruar me njëri tjetrit si dhe janë të lumtur së bashku pavarësisht fjalëve për një krizë të mundshme në çift, shkruan “Zëri.info”.

Së fundmi Tuna ka treguar se sa shumë e do dhe i mungon bashkëshorti përmes një fotografie të postuar në “Instagram”, e ku ka shkruar “Më mungon”, duke etiketuar kështu Patrisin.

LEXO EDHE: 10 muaj pa makijazh, befason Vesa Luma me fytyrën e saj

Çifti janë prindër të një djali të vogël të cilin e kanë quajtur Tian. /ZËRI

Image