Një nuse si Ryva, kështu gatuan fli me saç

Një nuse si Ryva, kështu gatuan fli me saç

Showbiz shtator 23, 2018 - 09:03
Lexo detajet

Këngëtarja e njohur Ryva Kajtazi e cila tashmë e një kohë nuk ka qenë aktive në tregun muzikor, ka marrë vëmendjen në diçka tjetër, shkruan “Zëri.info”.

Së fundmi ajo me ndjekësit e saj ka ndarë disa momente që rrallë jemi mësuar ta shohim atë. Ryva ka shkuar në fshat dhe nga atu ka gatuar ushqimin tradicional fli me saç.

Këngëtarja tash ë një kohë është bërë nënë e një vajze të cilën e ka quajtur Dorela e ku i është përkushtuar tërësisht asaj.

LEXO EDHE: Ledri nuk ishte vetëm në dasmën e Gjikos e Elitës, atë e ka shoqëruar e dashura

Mirëpo ndjekësit e saj ende kanë dashuri për Ryvën e kjo më së miri shihet nga komentet e shumta pozitive që ajo merr në rrjetet sociale.

Ajo konsiderohet ndër mamitë më seksi në estradë. /ZËRI

Image