Dua Lipa i komenton të dashurit në gjuhën shqipe

Dua Lipa i komenton të dashurit në gjuhën shqipe

Showbiz gusht 13, 2018 - 16:40
Lexoni më shumë detaje

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa ka qenë personazhi më i përfolur këto ditë, në botën e shoubizit.

Ajo mbajti koncert në Prishtinë, të premtën që kemi lënë pas, në kuadër të festivalit “Sunny Hill”, shkuan lajmi.net.

Bashkë me të, në këtë udhëtim ka qenë i dashuri i saj, Isaac Carew, familja dhe anëtarët e ekipit.

Isaac ka ndarë disa momente nga koncerti në Prishitnë, ku u fotografua bashkë me Duan, e cila ishte mbuluar me flamurin kuq e zi.

Këngëtarja i komentoi atij në gjuhën shqipe, duke i shkruar “ZEMEEEER”. 

Image

 

 

 

ë

A post shared by ISAAC CAREW (@isaaccarew) on