Dua Lipa bën shqiponjën

Dua Lipa bën shqiponjën

Showbiz gusht 10, 2018 - 15:00
Lexo detajet

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa së bashku me kryetarin e Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti kanë mbajtur një takim ku asaj i është dhuruar edhe çelësi i qytetit të Prishtinës, shkruan “Zëri.info”.

Pas këtij takim të dy kanë bërë fotografi e ku njëra prej tyre ishte edhe duke e bërë shqiponjën, simbolin e shqiptarëve.

Dua pritet që sot të performojë në festivalin “Sunny Hill Festival”, i cili fillon sot dhe mbaron të dielën. /ZËRI

Image