Linda Jarani ndez rrjetin me poza nga dushi (VIDEO)

Linda Jarani ndez rrjetin me poza nga dushi (VIDEO)

Showbiz gusht 09, 2018 - 16:27
Aktorja shqiptare do ‘t’jua heq trurin’ me pamjet e fundit

Aktorja shqiptare Linda Jarani, po kalon pushimet e saja verore, shkruan “Zeri.info”.

Tërë këto kohë, Linda ka qenë mjaft aktive në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”, duke publikuar fotografi të ndryshme.

Mirëpo, fotografitë e fundit që ajo ka publikuar në “Instagram”, e shfaqin atë mjaft provokuese, transmeton “Zeri.info”.

Për më shumë, shikoni fotografitë dhe videon e mëposhtme. /ZËRI/

Image

Image