Dua Lipa e ndezë atmosferën me këngë shqipe (VIDEO)
Foto: Driton Bublaku

Dua Lipa e ndezë atmosferën me këngë shqipe (VIDEO)

Showbiz gusht 08, 2018 - 22:07
Ja cilën këngë shqipe po e këndon Dua Lipa

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, sot ka arritur në Prishtinë, raporton “Zeri.info”.

Pas konferencës që pati ku tregoi për festivalin “Sunny Hill”, ajo në dhomën e saj ku po qëndron është duke i argëtuar të gjithë anëtarët e ekipit të saj me këngë shqipe.

Dua në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”, përkatësisht në “Instastory”, shihet duke e kënduar këngën “Kaçurrelja” dhe duke u kënaqur me tingujt e kësaj kënge, shkruan “Zeri.info”.

Po ashtu në këtë video shihet edhe motra e saj Rina si dhe babai i saj, Dukagjin Lipa.

Për më shumë, shikoni videot e mëposhtme. /ZËRI/