Justin Bieber shpërthen në lotë

Justin Bieber shpërthen në lotë

Showbiz gusht 08, 2018 - 14:08
Lexo për më shumë detaje

Këngëtari Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin janë shfaqur shumë të lumtur krah njëri-tjetrit që pas fejesës së tyre muajin e kaluar, përcjell”Zeri.info”.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur mes tyre por ditën e djeshme, Bieber është shfaqur i shqetësuar gjatë një xhiroje me biçikletë së bashku me Baldwin, vazhdon më tutje”Zeri.info”.

Ata janë ndalur për të biseduar pasi ai shpërtheu në lot ndërkohë që paparacët u siguruan që të kapnin këto momente.

Shëtitja e tyre në New York u kthye në një situatë dëshpëruese edhe pse modelja po përpiqej më çdo kusht të ngushëllonte partnerin e saj/ZERI/.

Image
Image