"Çmendet" Rita Ora, çfarë i ka ndodhur asaj

Showbiz qershor 18, 2018 - 21:17
FOTO

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora në “Instagram”, ka postuar dy fotografi mjaftë të ndryshme nga njëra tjetra, shkruan “Zëri.info”.

LEXO EDHE: Dafina Zeqiri paralajmëron këngën e re, zhvishet në videoklip!

Në njërën prej tyre ajo është shfaqur si një vajzë shumë serioze dhe duket mjaftë bukur dhe ngjitur me të ka postuar edhe fotografinë ku ajo duket si e “çmendur”. Në mbishkrimin e tyre ajo ka shkruar:

“Merre një vajzë që i bën të dyja”. /ZËRI            

Image

Image