Soni Malaj me ndërhyrje kirurgjikale në fytyrë?!

Soni Malaj me ndërhyrje kirurgjikale në fytyrë?!

Showbiz qershor 14, 2018 - 13:33
Lexo detajet

Për Soni Malaj, këngëtaren 37-vjeçare nga Shqipëria duket se vitet janë vetëm numra, shkruan "Zëri.info".

Që nga debutimi i saj i parë në skenë e deri me tani, Sonin jemi mësuar ta shohim mjaftë atraktive si dhe ne formë përfekte me linjat e saj trupore.

LEXO EDHE: Reperi nga Kosova me 'koncert humanitar për t'i ndihmuar politikanët"

Mirëpo, se fundmi në rrjetet sociale është duke qarkulluar një fotografi e cila tregon dallim e fytyrës së saj tani dhe para shume viteve.

Edhe pse asnjëherë nuk e beri publike një gjë të tillë, duket se as Soni nuk i ka shpëtuar ndërhyrjeve kirurgjikale në fytyrën e saj.

Për ta parë se për çfarë behët fjale, shikojeni fotografinë me poshtë. /ZëriImage