Sa janë rritur fëmijët e Medës, më së miri tregon kjo fotografi

Sa janë rritur fëmijët e Medës, më së miri tregon kjo fotografi

Showbiz prill 15, 2018 - 14:52

Meda është ndër këngëtarët më të dashur për publikun.

Nga media anash nuk është lënë as komentimi i jetës së tij, shkruan “Zëri.info”.

LEXO EDHE: Blero nuk i reziston dot Afronës, ja çfarë bën ai

Ai është i martuar dhe ka katër fëmijë, ndërsa në këto ditë vikendi ai po kalon kohë me ta.

Kjo fotografi tregon më së miri se sa familje e lumtur janë ata. /ZËRI

 

Image