Rita Ora publikon katër fotografi të reja lakuriq

Rita Ora publikon katër fotografi të reja lakuriq

Showbiz shkurt 11, 2018 - 16:18
Rita Ora shfaqet lakurit në bregdet

Këngëtarja Rita Ora nuk e ka ndërmend të ndalet së pozuari lakuriq.

Së fundmi ka ardhur me katër fotografi të reja pa asnjë rrobë në trup, shkruan lajmi.net

Rita shihet e zhveshur pranë bregdetit ndërsa pjesët intime i ka mbuluar e duar dhe këmbë.

Por pavarësisht kësaj ajo duket tejet seksi dhe ka rrëmbyer komplet vëmendjen e ndjekësve të cilët e kanë ‘mbuluar’ me pëlqime e komente përkrah fotografive në Instagram.

Image

Image

Image

Image