Tjetër çift në Hollywood kapet “mat”

Tjetër çift në Hollywood kapet “mat”

Showbiz janar 16, 2018 - 11:57

Dakota Johnson dhe ylli i grupi Coldplay Chris Martin zyrtarisht janë në një lidhje dashurie së bashku.Çifti është fotografuar në plazhet e Malibusë, përqafuar me njëri-tjetrin, ndaj dhe kjo ka bërë që mediat rozë të shkruajnë se ata po përjetojnë një histori dashurie prej kohësh.

Në fotot e bëra publike Dakota shfaqet e veshur me bikini dhe një këmishë të bardhë hedhur krahëve, ndërkohë që bisedon me të dashurin e saj,

Çifti Dakota Johnson 28-vjeçe dhe Chris Martin 40-vjeç, për herë të parë janë fotografuar së bashku në muajin tetor një nga lokalet e Los Anxhelos.

Image