Modelja ruse s’ia ka frikën vdekjes, bën fotografi nga ndërtesat më të larta në botë (FOTO+VIDEO)

Modelja ruse s’ia ka frikën vdekjes, bën fotografi nga ndërtesat më të larta në botë (FOTO+VIDEO)

Showbiz February 15, 2017 - 19:40

Një modele ruse është kritikuar pasi sfidoi vdekjen duke bërë fotografi nga ndërtesat më të larta në botë.

Victoria Odintsova, ka arritur të bëjë fotografi nga ndërtesat më të larta, duke u mbajur vetëm nga një asistent mashkull, transmeton portali arbresh.info.

Disa fotografi janë bërë nga ndërtesa më e lartë në Dubai.

Megjithatë ajo është shprehur se është habitur si ia ka dalur të bëjë këto fotografi.

“Sa herë e shoh videon më rrënqethet trupi”, ka shtuar ajo.

Videoja e postuar në rrjetet sociale ka marrë disa klikime dhe është shpërndarë disa herë.

Image

Image

 

 

Full video (link in bio)! @a_mavrin #MAVRINmodels #MAVRIN #VikiOdintcova #Dubai

A post shared by Viki Odintcova (@viki_odintcova) on