Një dashuri si kjo! (VIDEO)

Një dashuri si kjo! (VIDEO)

Kuriozitete gusht 14, 2018 - 17:53
Video që do t’ju emocionoj tej mase

Dashuria është ajo që mban në jetë çdo njeri, shkruan “Zeri.info”.

E tillë është edhe kjo video që është publikuar në rrjete sociale.

Një çift i moshuar tregon se dashuria është ajo që i mban në jetë, përcjell më tutje “Zeri.info”.

Në këtë video shihet se gruaja e moshuar është e shtrirë në spital dhe në gjendje të palëvizshme, përderisa bashkëshorti i saj kujdeset që t’ia rregulloj flokët e saj në mënyrë që të duket sa më bukur.

Epo një dashuri si kjo secilit do t’ia zgjaste jetën, përcjell më tutje “Zeri.info”.

Kjo video me të vërtetë do t’ju emocionoj tej mase.

Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme. /ZËRI/