Kjo është anija e parë e udhëtimeve turistike në Vlorë (VIDEO)

Kjo është anija e parë e udhëtimeve turistike në Vlorë (VIDEO)

Kuriozitete korrik 10, 2018 - 10:03
Pamje fantastike

Kryeministri shqiptar, Edi Rama, ka publikuar një video fantastike në profilin e tij zyrtar në rrjetin social “Facebook”, përcjell “Zeri.info”.

Duke u uruar një mirëmëngjesi dhe një ditë të mbarë të gjithë ndjekësve të tij, Rama ka shpërndarë këtë video fanatike në “Facebook”, duke treguar se kjo është anija e parë e udhëtimeve turistike në gjirin e Vlorës.

“Mirëmëngjesi, dhe me anijen e parë të udhëtimeve turistike në gjirin e Vlorës, ju uroj një ditë të bukur”, ka shkruar Rama në mbishkrimin e videos, transmeton “Zeri.info”.

Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme. /ZËRI/