Ky çift po bën namin në rrjetet sociale, zbulojeni arsyen

Ky çift po bën namin në rrjetet sociale, zbulojeni arsyen

Kuriozitete maj 25, 2018 - 18:07
Lexo detajet

Kjo video po thyen rrjetin në dy ditë e publikuar, janë me miliona shikime dhe dhjetë mijë shpërndarje e komente që po e bëjnë atë një nga videot më të diskutuara së fundmi.

Një burrë dhe një vajzë janë bërë trend në rrjetet sociale dhe gjithçka për shkak të një puthjeje të pazakontë.

Rrjeti “shpërtheu” me këtë rast. Deri më tani nuk ka një informacion të gjërë për ta, përveç faktit se diferenca e moshës duket mjaft e thelluar.

Burri shfaqet vetëm me mbathje dhe përdoruesit komentojnë fizikun e tij.

Nga ana tjetër, vajza me bikini merr një vëmendje të madhe dhe kjo bën që ata të shpërthejnë ndaj saj duke thënë se gjithçka është “dashuri për para”.

Një përdorues Facebook-u ka shpërndarë disa fotografi dhe një video të çiftit dhe në dy ditë është bërë mjaft virale.