Do qeshni me lot me këtë prezantuese të motit

Do qeshni me lot me këtë prezantuese të motit

Kuriozitete janar 07, 2018 - 16:45

Një prezantuese e motit, teksa tregon për temperaturat dhe parashikimin e motit, i ndodh ajo që më së paku mund ta imagjinonte dikush, shkruan “Zeri.info”.

Siç shihet në këtë video, kjo prezantuese duke treguar se në cilat pjesë mund të ketë ngrica dhe borë, ajo pa pritur rrëshqet në studio, përcjell "Zeri.info".

Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme: