Po vidhnin benzinën, hajnat pothuajse u përfshinë në një flakë (Video)

Po vidhnin benzinën, hajnat pothuajse u përfshinë në një flakë (Video)

Kuriozitete dhjetor 09, 2017 - 17:59

Një çift i hajdutëve të benzinës pothuajse u përfshinë në një flakë pasi ata u përpoqën të vidhnin lëndë djegëse.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për pamje që janë marrë nga kamerat e sigurisë të cilat kapin momentin kur flakët shpërthejnë nga dritarja e pasme e një Mercedesi të zi.

Pamjet tregojnë një burrë që mbështetet në veturën e zezë ndërsa ajo mbushej në pompën e benzinës Esso në South Harrow, në veriperëndim të Londrës, të enjten në mëngjes.

Por vetëm pak sekonda më pas makina shpërtheu në flakë, me një flakë zjarri që del nëpër dritaren mbrapa të automjetit.

Një grua e hutuar mund të shihet duke lëvizur nga automjeti nga ana e pasagjerëve dhe duke i larguar disa nga rrobat e saj, përpara se një burrë nga një veturë tjetër të shkojë për ta ndihmuar.

Ndërkohë, shoferi tenton të hyjë në automjet për t’u larguar nga vendi i ngjarjes. Shikoni videon KETU.