Action Bronson bën shqiponjën
Foto: Driton Bublaku

Action Bronson bën shqiponjën

Kultura gusht 07, 2018 - 20:02
Lexo lajmet më të fundit nga vendi. rajoni dhe bota

Reperi shqiptaro-amerikan Action Bronson disa orë më parë ka mbërritur në Kosovë për të marrë pjesë në “Sunny Hill Festival”  do të mbahet me 10, 11 dhe 12 gusht në Parkun e Gërmisë në Prishtinë, shkruan “Zeri.info”.

Ai para mediave ka mbajtur një konferencë ku është shprehur shumë i lumtur që është në Kosovë dhe që do të marrë pjesë në këtë festival.

LEXO EDHE: Action Bronson: Ndihem shkëlqyeshëm në Kosovë

Ai në fund të konferencës para gazetarëve ka bëtë edhe simbolin e shqiptarëve, shqiponjën. 

“Zëri.info”, ua sjell këtë moment. /ZËRI

 

Image

Image