Cineplexx organizon eventin 'Family Day – Sherlock Gnomes' me shpërblime dhe aktivitete!

Cineplexx organizon eventin 'Family Day – Sherlock Gnomes' me shpërblime dhe aktivitete!

Kultura prill 06, 2018 - 15:58
Lexo detajet

Cineplexx sërish organizon eventin Family Day, këtë herë me premierën e filmit “Sherlock Gnomes”, ku do të këtë shumë shpërblime dhe aktivitete!

Instagram:

https://www.instagram.com/p/BhGiHeygKHH/?taken-by=cineplexx_kosovo

Eventi do të ndodhë të shtunën me 7 mars, prej orës 12:00, ku fokusi kryesor do të jetë premiera e “Sherlock Gnomes”. Image

Përveç premierës botërore të këtij filmi, që do të mund ta shohim në Cineplexx, do të ketë shumë aktivitete për fëmijë, përfshirë vizatimeve në fytyrë dhe aktiviteteve me ballona.

Gjithashtu, për të gjithë fëmijët do të ketë shumë shpërblime nga Patos, Ulker dhe Corn Flakes Nestle.Image

Ngjarja e filmit zhvillohet kur xhuxhat e kopshtit, Gnomeo dhe Zhuljeta, punësojnë dedektivin e njohur Sherlock Gnomes për të investiguar mbi zhdukjen e mistershme të zbukurimeve të tjera të kopshtit.Image

Biletat mund t’i blini çdo ditë prej orës 15:15 në Cineplexx. Për të parë oraret se kur do të shfaqet filmi Sherlock Gnomes gjatë këtij super eventi, klikoni KËTU (https://www.cineplexx-ks.eu/movie/Sherlock-Gnomes/