Një gjerman kapet me marihuanë në Gjakovë

Një gjerman kapet me marihuanë në Gjakovë

Kronika May 24, 2024 - 08:27

Policia ka arrestuar dje një gjerman në Gjakovë.

Policia raporton se gjatë kontrollit të dyshuar gjerman i është gjetur dhe konfiskuar një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë në peshë 4.4 gramë, një grinder dhe një pako rizlla.

“I dyshuari pas intervistimit, me urdhër të prokurorit, është liruar”, thuhet në raportin 24-orësh. /Zëri