McLaren 570S Spider Design Edition – (Foto)

McLaren 570S Spider Design Edition – (Foto)

Auto&Tech prill 23, 2018 - 16:36

McLaren fillimisht në fund të vitit 2016 ka ofruar 5 versione Design Edition të modelit 570S Coupe, ndërsa tani i ka ardhur radha versionit 570S Spider Design Edition, transmeton Zeri.info.

Image

Shkurt, në ofertë janë 5 ngjyra për 570S Spider Design Edition (Silica White, Storm Grey, Vermillion Red, Onyx Black dhe Vega Blue), elemente të shumta nga fibrat e karbonit në eksterier dhe interier si dhe një interier i përmirësuar në përputhje me ngjyrën e eksterierit.

Image

Në foto shihet modeli 570S Spider Design Edition 4 me ngjyrë Onyx Black, me kulm të fortë me ngjyrë të veturës, fellnet me 10 rrema me finish "Stealth", frena me ngjyrë portokalli dhe logon e zezë McLaren, por edhe lëkurë Alkantara "Carbon Black" dhe McLaren Orange Nappa për interier./ZERI

Image