Infektuar: 10247
Shëruar: 5944
Vdekur: 327
Podujevë, digjen disa kabllo elektrike

Podujevë, digjen disa kabllo elektrike

Aktuale July 12, 2020 - 11:00

Në rrugën “Zahir Pajaziti” në Lagjen 1 në Podujevë është raportuar se janë djegur disa kabllo elektrike.

Këtë për Zërin e ka konfirmuar, edhe zëdhënësi për media në KEDS, Viktor Buzhala.

“Po rasti ka ndodhur. Ekipet e KEDS-it tashmë janë në vendngjarje dhe janë duke e sanuar problemin”, ka thënë ai./Zëri