Pas veprimeve të mbrëmshme, Labi poston video të Behgjet Pacollit duke kënduar

Pas veprimeve të mbrëmshme, Labi poston video të Behgjet Pacollit duke kënduar

Aktuale shtator 26, 2018 - 10:23
Lexo detajet

Një shtrëngim i duarve me Donald Trump e ka shfaqur Pacollin teksa vrapon pas tij vetëm për një përshëndetje.

Pas këtyre postimeve, ka ardhur një reagim i deputetit të AKR-së, Labinot Tahiri.

"Për Behgjet Pacollin!

Interesant!

Disa individ të shprazur në kokë, paskan gjetur kohë, që të mundohën, me e injorua një njeri puntorë e i p’a dëmshëm për shtetin e kombin, me emrin; Behgjet Pacolli! Kjo paska ndodhur për faktin që a’i i’a paska dhënë dorën Trampit! Ai, e k’a mik Trampin o shoqitttt breee, mik e ka, edhe madje qe 20-30 vite...!

Imagjinoni, me ardh ‘Tramp’ në Kosovë, këta që mundohen me injoru njeriun tonë, i nënshtrohen Trampit, a deri dje edhe ate e kanë qeshur, kurse tanët atje në OKB, i injorojnë!! 
Kjo është jeta në Kosovë, e padrejtë....!
Vazhdoni ju priftë e mbara..!
Ju, nuk dini se qështë respektiii, e nê anën tjetër mundoheni t'a përqeshni zotriun atje me punën e tij. 
Sigurisht të ishit ne vendin e Bejgjet Pacollit në atë rastë, as që kishit tentua ( guxua) të i'a zgjatni dorën Trampit, se ju kish injorua të gjithëve.
Unë edhe mund t’a pranojë se në disa raste nuk pajtohem me Pacollin, por kur është diqka e padrejtë ndaj tij,apo dhe ndaj të tjerëve, reagojë pa një pa dy.
Ditën e mirë.
Z. PACOLLI, të përshendesim nga Kosova e Shqipërisë.
LABINOT TAHIRI
FERIZAJ KOSOVE E SHQIPëRISË", ka shkruar Labi.