Nesër mblidhet Qeveria

Nesër mblidhet Qeveria

Aktuale maj 20, 2018 - 12:38
E Fundit

Qeveria e Kosovës, nesër nga ora 9:00 në mëngjes do ta mbaj mbledhjen e radhës së saj, transmeton “Zëri.info”.

LEXO EDHE: Haradinaj: Po punohet intensivisht për integrimin dhe zhvillimin e Kosovës

Kjo gjë është bërë e ditur përmes një komunikate për shtyp ku edhe tregohet agjenda  e kryeministrit për ditën e nesërme. /ZËRI