Sport

3 shqiptarë startojnë për Lazion ndaj Marseille

3 shqiptarë startojnë për Lazion ndaj Marseille
08 nëntor 2018 • 19 : 01

Në ndeshjen e sotme, për romakët nga minuta e parë do të luajnë tre futbollistë shqiptarë.

Thomas Strakosha do të jetë në portë, Riza Durmishi në mbrojtje dhe Valon Berisha në mesfushë.

Formacionet zyrtare:Lazio: Strakosha, Luiz Felipe, Acerbi, Wallace, Marusic, Parolo, Cataldi, Berisha, Durmishi, Correa, Immobile.

Marseille: Pele, Sakai, Rami, Luiz Gustavo, Caleta-Car, Ocampos, Thauvin, Sanson, Strootman, Lopez, Nije

© zëri.info