Sport

Liria – Trepça ’89, shënohet goli i parë

Liria – Trepça ’89, shënohet goli i parë
16 tetor 2018 • 16 : 00

Detajet

Është shënuar goli i parë në ndeshjen ndërmjet Lirisë dhe Trepçës ’89, e vlefshme për xhiron e 10-të të Superligës, shkruan Zeri.info.

Mitrovicasit kanë kaluar në avantazh prej 1:0 me golin e Martin Mircevskit, të shënuar në minutën e 47-të. /Zëri/

© zëri.info