Sport

Arsenal – Everton, kjo skuadër ka shënuar dy herë

Arsenal – Everton, kjo skuadër ka shënuar dy herë
23 shtator 2018 • 18 : 19

Detajet

Arsenali ka kaluar në epërsi ndaj Evertonit me rezultat 2:0, shkruan Zeri.info.

Golin fillestar të avantazhit për Topçinjtë e ka shënuar Alexandre Lacazette në minutën e 56-të, kurse menjëherë pas tre minutash realizoi edhe Pierre-Emerick Aubameyang.

Duhet cekur se dy futbollistët shqiptarë, Shkodran Mustafi dhe Granit Xhaka po luajnë nga minuta e parë për ekipin londinez. /Zëri/

© zëri.info