Sport

Formacionet zyrtare: Prishtina – Gjilani

Formacionet zyrtare: Prishtina – Gjilani
19 shtator 2018 • 17 : 34 Foto: Driton Bublaku

Detajet

Janë zbuluar formacionet zyrtare të ndeshjes ndërmjet Prishtiëns dhe Gjilanit, e cila do të fillojë në orën 18:00, shkruan Zeri.info.

Skuadrat do ta zhvillojnë në kryeqytet ndeshjen e mbetur të xhiros së parë të sezonit të ri të Superligës. /Zëri/

Image

© zëri.info