Sport

Zanetti zbulon emrin e ekipit të Icardit për sezonin e ri

Zanetti zbulon emrin e ekipit të Icardit për sezonin e ri
14 qershor 2018 • 14 : 47

Lexo detajet

Javier Zanetti ka thënë se sulmuesi kryesor Mauro Icardi, nuk do të largohet nga Giuseppe Meazza.

Javier Zanetti ka një lajm të mrekullueshëm për gjithë tifozët e Interit.

Ish kapiteni i “Nerazzurrëve”, ka thënë se sulmuesi kryesor Mauro Icardi, nuk do të largohet nga Giuseppe Meazza.

“Icardi është dhe do të mbetet i yni”, u shpreh Zanetti, përcjell “lajmi.net”.

Icardi ka zgjuar interesim nga rivali i Serie A, Juventus. /Lajmi.net/

© zëri.info