Sport

Real Madrid – PSG, formacionet e mundshme

Real Madrid – PSG, formacionet e mundshme
14 shkurt 2018 • 11 : 42

Real Madridi dhe Paris Saint-Germaini do të zhvillojnë sonte ndeshjen e parë të së tetës së finales në Ligën e Kampionëve, raporton zeri.info

Ndeshja fillon në orën 20:45.

Formacionet e mundshme:

Real Madrid: Navas; Nacho, Ramos, Varane, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modrië; Bale, Ronaldo, Benzema.

PSG: Areola; Dani Alves, Marquinhos, Thiago Silva, Berchiche; Verratti, Diarra, Rabiot; Mbappé, Cavani, Neymar.

© zëri.info