Sport

POLL: Kush do të fitojë në ndeshjet e Ligës së Kampionëve?

POLL: Kush do të fitojë në ndeshjet e Ligës së Kampionëve?
13 shkurt 2018 • 10 : 33

POLL i krijuar nga Gazeta Zëri

Të martën dhe të mërkurën kthehen emocionet e ndeshjeve të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info

Të martën do të kemi përballjet Juventus – Tottenham dhe Basel – Mancehster City. Ndërsa, e mërkura do të na sjell përplasjen gjigande mes Real Madridit dhe Paris Saint-Germainit dhe ndeshjen Porto – Liverpool.

Cilat janë parashikimet tuaja për këto ndeshje?

 

© zëri.info