Sport

Lajm i keq për Bardhin

Lajm i keq për Bardhin
13 tetor 2017 • 15 : 25

Enis Bardhi nuk do të luajë nga minuta e parë për Levanten

Espanyol dhe Levante do të përballen sonte, nga ora 21:00, në kuadër të xhiros së tetë të La Ligës.

Ylli i ri shqiptar, Enis Bardhi nuk do të luajë nga minuta e parë në këtë ndeshje për Levanten, shkruan e përditshmja sportive katalane, Sport.

Bardhi ishte i angazhuar me përfaqësuesen e Maqedonisë në ndeshjen ndaj Italisë dhe Lihtenshtajnit.

Mesfushorin i lindur në Shkup arriti që të shënoj gol në fitoren e Maqedonisë ndaj Lihtenshtajnit. /Express/ 

Image

© zëri.info