Sport

Modelja bukuroshe mbështet Perunë drejt kualifikimit në Botëror

Modelja bukuroshe mbështet Perunë drejt kualifikimit në Botëror
12 tetor 2017 • 14 : 35

Modelja Rossangela Espinoza ka postuar disa foto për të mbështetur përfaqësuesen e Perusë drejt kualifikimit në Botëror, transmeton zeri.info

Peruja siguroi të mërkurën ndeshjen e “play-off”-it dhe do të luaj edhe dy ndeshje për të siguruar kualifikimin.

Espinoza njohet si njëra prej modeleve më të bukura në Amerikën Jugore dhe gjithashtu ka qenë udhëheqëse e një emisioni televiziv në Peru./Zëri

Image

Image

 

 

© zëri.info