Maqedonia – Kosova, ky ėshtė rezultati pas pjesės sė parė

Maqedonia – Kosova, ky ėshtė rezultati pas pjesės sė parė

SHPËRNDARJE

12 Gusht 2017 • 21:44 •

Kosova ka shkuar në pushim me epërsinë e një pike, pasi është duke e mposhtur Maqedoninë 41:40.

Ka përfunduar pjesa e parë mes Kosovës dhe Maqedonisë ku janë duke triumfuar “Dardanët” me rezultat të ngushtë 41:40, shkruan Gazeta Express.

“Dardanët” kanë arritur ta mposhtin 22:19 Maqedoninë në çerekun e parë, derisa pas çerekut të dytë, rezultati është 41:40.