Sport

Formacionet zyrtare: Watford – Liverpool

Formacionet zyrtare: Watford – Liverpool
12 gusht 2017 • 12 : 43

Watford dhe Liverpool do të përballen sot, nga ora 13:30, në ndeshjen e parë të sezonit të ri në Premierligë. Trajnerët e të dy skuadrave kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë takim.

Image
Image

© zëri.info