Delle Alli shijon pushimet me tė dashurėn modele (FOTO)

Delle Alli shijon pushimet me tė dashurėn modele (FOTO)

SHPËRNDARJE

17 Korrik 2017 • 16:20 •

Futbollisti i Tottenhamit, Dele Alli është duke shijuar pushimet se bashku me të dashurën, Ruby Mae, transmeton zeri.info

Anglezi dhe modelja e njohur janë parë gjatë kësaj fundjave duke qëndruar në një jaht.

Dele dhe Ruby dukeshin mjaft të lumtur dhe të relaksuar./Zëri

Image

Image

Image

Image