Sport

Balotelli vazhdon me Nicen

Balotelli vazhdon me Nicen
19 qershor 2017 • 16 : 57

Sulmuesi, Mario Balotelli pritet që të nënshkruaj kontratë të re me Nicen, transmeton zeri.info

26-vjeçari u transferua në Francë gjatë vitit të kaluar nga Liverpooli për një marrëveshje 1-vjeçare.

Reprezentuesi italian shënoi 15 gola dhe ndihmoi Nicen që të përfundoj në pozitën e tretë në tabelë, duke siguruar kështu plasmanin në Ligën e Kampionëve./Zëri

© zëri.info