Kronika

Dalin pamjet e para nga vendi ku u vra një person në Prishtinë (Foto)

Dalin pamjet e para nga vendi ku u vra një person në Prishtinë (Foto)
24 nëntor 2017 • 08 : 56

Një person ka mbetur i vdekur, kurse një femër 19 vjeçare është plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në orët e para të mëngjesit në Prishtinë.

Policia ka njoftuar se ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:30 në rrugën “Fehmi Agani”.

Ata kanë identifikuar autorin, dhe po e kërkojnë për ta arrestuar.

Këto janë pamjet nga vendi i ngjarjes. /Lajmi.net/

Image

Image

© zëri.info