Kronika

Pamje nga djegia e Hotel Kalasë në Vushtrri (FOTO&VIDEO)

Pamje nga djegia e Hotel Kalasë në Vushtrri (FOTO&VIDEO)
11 gusht 2017 • 08 : 09

kro

Një zjarr ka përfshirë sot në orët e hershme të mëngjesit objektin e Hotel Kalasë në Vushtrri, përkatësisht çatinë e këtij hoteli në Vushtrri.

Në vendngjarje janë njësitet e zjarrfikësve dhe Policisë së Kosovës, gjithashtu një pjesë e magjistrales është bllokuar.

Në këtë video të publikuar shihet për rreth 36 minuta ku flaket e kanë kapluar hotelin, ndërsa ndërhyrja e zjarrfikësve pothuajse nuk vërehet./Zeri/. 

Image
Image
Image

© zëri.info