Kėta janė emrat e personave tė vrarė sot nė Gjakovė
Foto: Ilustrim

Kėta janė emrat e personave tė vrarė sot nė Gjakovė

SHPËRNDARJE

16 Korrik 2017 • 23:04 •

Sot në fshatin Jahoc të Gjakovës kanë mbetur të vrarë dy persona si pasojë e të shtënave me armë zjarri.

Emrat e viktimave janë Kristë Memaj dhe Pjetër Memaj.

Sipas dëshmitarit në vendin e ngjarjes viktima Kristë Memaj së pari e ka vrarë personin Pjetër Memaj dhe më pas veten.

Vrasja ka ndodhur në restaurantin ‘Glory’.

Lajmi.net mëson se viktima Pjeter Memaj 55-vjeçar ishte pronar i këtij restauranti.

Detajet e kësaj vrasje ende nuk dihen.