Zyrtare: Armend Thaqit te Gjilani

Sport korrik 13, 2016 - 22:31

Gjilani ka arritur marrëveshje me mbrojtësin Armend Thaqi. 

Armend Thaqi ishte në radarin e skuadrës gjilanase tash e disa ditë dhe bisedimet kanë përfunduar me marrëveshje.

Mbrojtësi nga Kastrioti nuk ka arritur të gjejë gjuhën e përbashkët me klubin prishtinas edhe pse ishte ndër më të mirët, për të vazhduar karrierën në Gjilan.

Ai ka nënshkruar kontratë për një vit./olle/