Formacionet zyrtare: Watford - Chelsea

Formacionet zyrtare: Watford - Chelsea

Sport December 01, 2021 - 19:32
Lajmet e fundit nga sporti

Chelsea do të luajë në udhëtim te Watfordi, në ndeshjen e vlefshme për javën e 14-të në Premier Ligë, shkruan Zeri.info.

Kjo ndeshje do të zhvillohet sonte në ''Vicarage Road'', nga ora 20:30.

Chelsea është lider në tabelë me 30 pikë, kurse Watfordi ka 13 pikë dhe renditet i 17-i.

Formacionet zyrtare:

Watford:

Chelsea:

/Zeri.info