Drita, fituese e Superkupës për vitin 2021

Drita, fituese e Superkupës për vitin 2021

Sport October 17, 2021 - 08:24
Lajmet e fundit nga sporti

Drita e ka fituar Superkupën e Kosovës në volejboll në konkurrencën e femrave për vitin 2021, shkruan Zeri.info.

Në ndeshjen e zhvilluar të shtunën mbrëma në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë, Drita mposhti në finale M Technologien.

Skuadra nga Gjilani ishte bindshëm më e mirë në këtë ndeshje, pasi fitoi me rezultatin e pastër 3-0 në sete.

/Zeri.info