Infektuar: 107497
Shëruar: 104054
Vdekur: 2245
Turqi - Itali, formacionet zyrtare nga ndeshja e parë e Evropianit

Turqi - Itali, formacionet zyrtare nga ndeshja e parë e Evropianit

Sport June 11, 2021 - 19:41
Lajmet e fundit nga sporti

Sonte (e premte) fillon Kampionati Evropian “Euro 2020”, i cili do zgjasë deri më 11 korrik, shkruan Zeri.info.

Ndeshja e parë zhvillohet sonte mes Turqisë dhe Italisë, ndeshje e kjo e vlefshme për raundin e parë në Grupin A.

Ndeshja fillon në ora 21:00 dhe zhvillohet në “Olimpico” të Romës.

Formacionet zyrtare:

Image

/Zeri.info